Dřevěné brikety bukové, RUF, paleta 480 kg

Kód: 834
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 6 590 Kč –12 %
Drevene brikety RUF bukova
6 590 Kč –12 % 5 790 Kč / paleta, 480 kg 5 169,64 Kč bez DPH 12,06 Kč / 1 kg
Není skladem

Prémiové brikety vyráběné z bukových pilin a hoblin jsou vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen. Ideální pro celodenní intenzivní topení a roztápění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné brikety bukové, RUF, paleta 480 kg (expresní doručení zdarma)


Brikety primárně z bukového dřeva charakterizuje bronzová barva, příjemná vůně a vysoká výhřevnost. Jsou lisovány standardně, průřez je plný. Světlé brikety ve tvaru cihel jsou vyrobeny z čisté, převážně bukové piliny, která může být doplněna pilinou z dubu, či jasanu. Dřevo z buku patří mezi nejvíce výhřevné. Je ale potřeba ho zbavit vlhkosti, což je v případě těchto kvalitních briket stoprocentně zaručeno.

Dřevěné brikety je možné použít okamžitě, nároky na skladování jsou minimální. Hodí se pro celodenní intenzivní vytápění i roztápění. Lze je použít v kotlích na dřevo nebo uhlí, kachlových kamnech, otevřených krbech a krbových vložkách. Jsou ideální jako palivo do kotlů na dřevoplyn. Krby a kachlová kamna mohou vykazovat citlivost na topení mokrým nedosušeným dřevem, což má za následek poškození vyzdívky. Při topení kvalitními dřevěnými briketami takové riziko zcela odpadá.

Proč si vybrat bukové brikety RUF?

  • Jde o kvalitní dřevěné brikety z čisté, vysušené piliny z tvrdého dřeva.
  • Standardní slisování a vysoká výhřevnost z nich dělají klasické ekobrikety se střední dobou hoření.
  • Velmi dobře se uplatní při roztápění a celodenním topení.

Brikety skladujte v suchu, bez přímého kontaktu s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevěných briket nemá vliv. Před rozděláním ohně můžete brikety nalámat na menší kousky. Při hoření zvětšují objem, neplňte jimi proto celé topeniště. Popel můžete použít jako účinné zahradní hnojivo.

Dřevěné brikety Vám zdarma a expresně doručíme. Jak? 

Jednoduše si briketky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pomocí služby České pošty pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě Vám expresně dodáme pomocí auta s hydraulickým čelem. Řidič je povinně vybaven ručním paletovacím vozíkem, kterým Vám paletu složí na rovnou, zpevněnou plochu, nejčastěji na chodník, či silnici. S paletou nelze ručně manipulovat na nezpevněném povrchu, ve svahu nebo na dlažbě. Pokud Vám jde především o rychlost dodání, je tato volba pro Vás ideální.  

Balení: 10 kg balíček 

Paleta: 480 kg 

Doprava: Expresní doprava s ručním paletovacím vozíkem

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné brikety
Hmotnost: 480 kg
Druh paliva: Brikety
Obsah popela: 0,6 %
Obsah vody: 8 %
Slisování: 1100 kg/m3
Specifikace paliva: Buková, dubová pilina
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 18 MJ/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: