Hnědé uhlí ořech 1, Most (20 - 40 mm), 1000 kg

Kód: 100
Neohodnoceno
Značka: Ridera
9 390 Kč / paleta, 1000 kg 7 760,33 Kč bez DPH 9,39 Kč / 1 kg
Momentálně nedostupné

Kvalitní mostecké hnědé uhlí s velmi vysokou vysokou výhřevností, která si nezadá s černým uhlím. Vhodné především pro klasické kotle a kamna. Zanechává minimum popela.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mostecké hnědé uhlí pro klasické kotle, ořech 1 (20 - 40 mm), 1000 kg


Mostecké hnědé uhlí pečlivě zabalené v praktických plastových pytlích je pro své složení a frakci vhodné především ke spalování v klasických kotlích a kamnech. Hnědý ořech této zrnitostí vyžaduje ke svému spalování větší přísun vzduchu a zručnějšího uživatele se zkušenostmi se spalováním tohoto typu uhlí, kterému se odvděčí výbornou výhřevností téměř na úrovni černého uhlí a minimálním množstvím odpadního popela. Tento druh hnědého uhlí je vhodný pro všechny, kteří upřednostňují zejména ekonomickou stránku vytápění. 

Jak skladovat pytlované uhlí?

Doporučujeme uhlí v igelitových pytlích nevystavovat nadměrnému mrazu ani teplu, či prudkým teplotním výkyvům. Pytlované uhlí pokud možno skladujte při stabilní teplotě, jinak může dojít k uvolnění a k úniku vázané vody v uhlí, která je jeho přirozenou součástí. 

Jak vám pytlované uhlí doručíme? 

Jednoduše si uhlí objednejte z pohodlí obýváku a my vám jej dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.
 

Balení: 25 kg jutový pytel 

Paleta: 1000 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytlované uhlí
Hmotnost: 1000 kg
Balení: jutový nebo plastový pytel (25 kg)
Frakce: 20 – 40 mm
Obsah popela: max. 12%
Obsah síry: 1 %
Obsah vody: 26,5 %
Paleta: 1000 kg (40 x pytel 25 kg)
Specifikace paliva: Hnědé uhlí
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 20 MJ/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: