Okrasný kačírek nepraný, 16 - 22 mm, 1200 kg

Kód: 536
Neohodnoceno
5 350 Kč / paleta, 1200 kg 4 421,49 Kč bez DPH 4,46 Kč / 1 kg
Není skladem

Okrasný kačírek tvořený drobnými říčními valounky je oblíbeným pomocníkem při tvorbě bezúdržbových ploch, drenáží nebo je často využit v kombinaci s okrasnými solitéry. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okrasný kačírek nepraný, 1200 kg (balení Big Bag)


Okrasný kačírek učaruje milovníkům trvalkových záhonů nebo keřových výsadeb. Jedná se o přírodní kámen decentních barev, který tvoří drobné říční valounky. V okrasných zahradách vytvoří krásnou plochu, na níž se budou rostliny patřičně vyjímat. Rostliny zasazené do oblázků vyžadují méně péče, protože kámen snižuje prorůstání plevele a přispívá k zadržování vody v půdě. Světlé odstíny vnesou do zahrady energii a kontrast. Štěrkové záhony vypadají skvěle u moderních staveb nebo v městských zahradách.

Jak vám okrasný kačírek doručíme? 

Jednoduše si kačírek objednejte z pohodlí obýváku a my vám jej dovezeme zabalený ve speciálním velkoobjemovém vaku (Big Bag) až na vaši zahradu po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 1 200 Kg (Big Bag) 

Plošná vydatnost: jedno balení o váze 1 200 kg by mělo vystačit na cca 20 m2 plochy při výšce posypu 4 – 5 cm

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné kameny
Hmotnost: 1200 kg
Balení: Big Bag
Frakce: 16 - 22 mm
Materiál: přírodní kámen, nepraný
Paleta: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: