Uhelné brikety REKORD 2, 1000 kg

Kód: 611
Akce Tip
25 hodnocení
Značka: Ridera
10 490 Kč –5 %
RVF hnedouhelne brikety rekord 2
10 490 Kč –5 % 9 990 Kč / paleta, 1000 kg 8 256,20 Kč bez DPH 9,99 Kč / 1 kg
Momentálně nedostupné

Kvalitní uhelné brikety z vysušeného hnědého uhlí můžete bez problémů přiložit do klasických kamen či krbů. Díky svému velkému povrchu při zapalování snadno chytnou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhelné brikety REKORD 2, 1000 kg


Hnědouhelné brikety REKORD 2 ve tvaru "koláčků" si oblíbíte pro snadnou manipulaci a pohodlné topení bez mouru. Briketky se díky velkému povrchu velmi snadno zapalují a nabízí prvotřídní poměr ceny a výkonuLisují se z upraveného, vysušeného hnědého uhlí a nepřidává se do nich žádné pojivo. Přiložit s nimi můžete do krbových nebo kachlových kamen i do klasických kamen na uhlí. Brikety mají nízký obsah vody, vydrží velmi dlouho hořet krásným plamenem (6x déle než dřevo) a na konci hoření tvoří stabilní uhlíky. Díky těmto vlastnostem udržíte místnosti, které vytápíte, příjemně teplé přes celou noc. 

Jak nejlépe zatopit uhelnými briketami REKORD? 

Brikety potřebují určitý čas, aby se zapálily a rozvinuly žhavé uhlíky. Doporučujeme proto vždy k hnědouhelným briketám kupovat i podpalovač, palivové dřevo nebo brikety z tvrdého dřeva.

  1. Základní oheň. Na rošt kamen nebo krbu položte podpalovač z dřevité vlny nebo podpalovací kostky a navrch jeden nebo dva kusy palivového dřeva, či briket z tvrdého dřeva. Přívod spalovacího vzduchu nastavte na maximum a přivádějte jej zespoda roštem. Zapalte materiál a vytvořte základní oheň.
  2. Položte hnědouhelné brikety na vytvořené žhavé lože. Nechte přívod vzduchu zcela otevřený dokud dřevěné uhlí nezačne žhnout. To obvykle trvá přibližně 10 až 15 minut. Poté snižte přívod vzduchu a zajistěte, aby tah šel kolem briket zespodu přes spalovací rošt.
  3. Likvidace. Po vyhoření briket vyjměte vychladlý popel z topeniště. Popel se likviduje s domovním odpadem.

Jak vám balené brikety doručíme? 

Jednoduše si briketky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 25 kg plastový nebo jutový pytel  

Paleta: 1000 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytlované uhlí
Hmotnost: 1000 kg
Balení: jutový nebo plastový pytel (25 kg)
Délka brikety: cca 52 mm
Obsah popela: 4,5 %
Obsah síry: 0,7 %
Obsah vody: 19 %
Paleta: 1000 kg (40 x pytel 25 kg)
Specifikace paliva: Uhelné brikety
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 19 MJ/kg
Výška brikety: cca 61 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: