Uhelné brikety UNION 3, volné, 1100 kg Big Bag

Kód: 779
Akce SUPER cena 11,54 Kč/kg
Neohodnoceno
Značka: Union
13 590 Kč –7 %
RVF uhelne brikety UNION 3 volne
13 590 Kč –7 % 12 690 Kč / paleta, 1100 kg 10 487,60 Kč bez DPH 11,54 Kč / 1 kg
Skladem

Přírodní a energeticky efektivní uhelné brikety UNION z vysušeného hnědého uhlí Vám nabídnou dlouhou dobu hoření a uklidňující plápolající oheň. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhelné brikety UNION 3, volné, 1100 kg Big Bag 


Hnědouhelné brikety UNION jsou zárukou prvotřídní kvality již od roku 1904. Lisují se z upraveného, vysušeného hnědého uhlí a nepřidává se do nich žádné pojivo. Jakmile jednou vzplanou díky vysoké výhřevnosti, nízkému obsahu vody a kvalitě slisování dokáží žhnout výjimečně dlouho. Přiložit s nimi můžete do krbových nebo kachlových kamen i do klasického kotle na pevná paliva. S briketami UNION si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety UNION Vás budou hřát podstatně déle než běžné štípané dříví, klidně i celou noc.   

Jak nejlépe zatopit uhelnými briketami UNION? 

Uhelné brikety potřebují určitý čas, aby se zapálily a rozvinuly žhavé uhlíky. Je pravda, že úplně bez palivového dřeva či dřevěných briket to nepůjde. Jak nejlépe zatopit briketami?

  1. Základní oheň. Na rošt kamen nebo krbu položte podpalovač z dřevité vlny nebo podpalovací kostky a navrch jeden nebo dva kusy palivového dřeva, či briket z tvrdého dřeva. Nastavte regulátor vzduchu na maximum a poté zapalte oheň jak jste zvyklí.
  2. Položte hnědouhelné brikety na vytvořené žhavé lože. Nechte přívod vzduchu zcela otevřený dokud dřevěné uhlí nezačne žhnout. To obvykle trvá přibližně 10 až 15 minut. Poté snižte přívod vzduchu a zajistěte, aby tah šel kolem briket zespodu přes spalovací rošt.
  3. Přikládání. Jakmile se uhelné brikety rozhoří, otočte přívod vzduchu na požadovaný stupeň výkonu a užívejte si klidný plamen. Krbové brikety musíte opět přiložit teprve tehdy, pokud už zůstane pouze žárové lože. Máte dostatek času...
  4. Likvidace. Po vyhoření briket vyjměte vychladlý popel z topeniště. Popel se likviduje s domovním odpadem.

Jak vám uhelné brikety doručíme? 

Jednoduše si briketky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: velkoobjemový vak (Big Bag) na paletě  

Paleta: 1100 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 1100 kg
Balení: Big Bag
Délka brikety: cca 76 mm
Obsah popela: 4,5 %
Obsah síry: 0,6 %
Obsah vody: 19 %
Specifikace paliva: Uhelné brikety
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 19,5 MJ/kg
Výška brikety: cca 44 mm

UNION® Kaminbriketts – Bilderwand Tschechisch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: