Uhelné brikety UNION 3, volné, 800 kg Big Bag

Kód: 778
Tip Expres doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Union
ZDARMAZDARMA 10 990 Kč –6 %
RVF uhelne brikety UNION 3 volne
10 990 Kč –6 % 10 290 Kč / paleta, 800 kg 8 504,13 Kč bez DPH 12,86 Kč / 1 kg
Momentálně nedostupné

Přírodní a energeticky efektivní uhelné brikety UNION z vysušeného hnědého uhlí Vám nabídnou dlouhou dobu hoření a uklidňující plápolající oheň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhelné brikety UNION 3, volné, 800 kg Big Bag (Expresní doprava zdarma)


Hnědouhelné brikety UNION jsou zárukou prvotřídní kvality již od roku 1904. Lisují se z upraveného, vysušeného hnědého uhlí a nepřidává se do nich žádné pojivo. Jakmile jednou vzplanou díky vysoké výhřevnosti, nízkému obsahu vody a kvalitě slisování dokáží žhnout výjimečně dlouho. Přiložit s nimi můžete do krbových nebo kachlových kamen i do klasického kotle na pevná paliva. S briketami UNION si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety UNION Vás budou hřát podstatně déle než běžné štípané dříví, klidně i celou noc.   

Jak nejlépe zatopit uhelnými briketami UNION? 

Uhelné brikety potřebují určitý čas, aby se zapálily a rozvinuly žhavé uhlíky. Je pravda, že úplně bez palivového dřeva či dřevěných briket to nepůjde. Jak nejlépe zatopit briketami?

  1. Základní oheň. Na rošt kamen nebo krbu položte podpalovač z dřevité vlny nebo podpalovací kostky a navrch jeden nebo dva kusy palivového dřeva, či briket z tvrdého dřeva. Nastavte regulátor vzduchu na maximum a poté zapalte oheň jak jste zvyklí.
  2. Položte hnědouhelné brikety na vytvořené žhavé lože. Nechte přívod vzduchu zcela otevřený dokud dřevěné uhlí nezačne žhnout. To obvykle trvá přibližně 10 až 15 minut. Poté snižte přívod vzduchu a zajistěte, aby tah šel kolem briket zespodu přes spalovací rošt.
  3. Přikládání. Jakmile se uhelné brikety rozhoří, otočte přívod vzduchu na požadovaný stupeň výkonu a užívejte si klidný plamen. Krbové brikety musíte opět přiložit teprve tehdy, pokud už zůstane pouze žárové lože. Máte dostatek času...
  4. Likvidace. Po vyhoření briket vyjměte vychladlý popel z topeniště. Popel se likviduje s domovním odpadem.

Uhelné brikety Vám zdarma a expresně doručíme. Jak? 

Jednoduše si brikety objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pomocí služby České pošty pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě Vám expresně dodáme pomocí auta s hydraulickým čelem. Řidič je povinně vybaven ručním paletovacím vozíkem, kterým Vám paletu složí na rovnou, zpevněnou plochu, nejčastěji na chodník, či silnici. S paletou nelze ručně manipulovat na nezpevněném povrchu, ve svahu nebo na dlažbě. Pokud Vám jde především o rychlost dodání, je tato volba pro Vás ideální.  

Balení: velkoobjemový vak (Big Bag) na paletě  

Paleta: 800 kg 

Doprava: Expresní doprava s ručním paletovacím vozíkem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 800 kg
Balení: Big Bag
Délka brikety: cca 76 mm
Obsah popela: 4,5 %
Obsah síry: 0,6 %
Obsah vody: 19 %
Specifikace paliva: Uhelné brikety
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 19,5 MJ/kg
Výška brikety: cca 44 mm

UNION® Kaminbriketts – Bilderwand Tschechisch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: