Černé uhlí pro kováře (7 - 25 mm), paleta 750 kg

Kód: 916
Tip
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA 15 590 Kč –3 %
RVF cerne uhli kovarske uhli
15 590 Kč –3 % 14 990 Kč / paleta, 750 kg 12 388,43 Kč bez DPH 19,99 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní černé uhlí, které je pevným základem pro mistrovskou práci každého profesionálního nebo hobby kováře. Vyniká nízkým obsahem síry a dobrým spalováním s optimální spékavostí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černé uhlí pro kováře (7 - 25 mm), paleta 750 kg (expresní doručení zdarma)


Nejlepší kováři si vybírají naše kvalitní kovářské uhlí pro svou práci. Díky jeho vysoké výhřevnosti, nízkému obsahu síry a optimální spékavosti získáte nezbytné palivo pro kovářské umění ve své nejlepší podobě. Přineste své nápady k životu s naším kovářským uhlím a otevřete dveře kovářské dokonalosti. 

Díky pečlivému výběru a zpracování našeho kovářského uhlí získáte palivo, které vám poskytne maximální výkon a spolehlivost. Jeho vysoká výhřevnost vytvoří silný a intenzivní oheň, který je nezbytný pro tvorbu ohnivého žáru potřebného k modelování a tváření kovu. Můžete se spolehnout, že každá částice uhlí bude vysoce efektivní a poskytne vám optimální tepelnou energii.

Důležitou vlastností našeho kovářského uhlí je jeho nízký obsah síry, který zaručuje čistší a zdravější spalování. Nečistoty a zbytky jsou minimalizovány, což vám umožňuje pracovat bez starostí o nepříjemné zápachy a znečištění. Můžete se plně soustředit na vaše umění a kovářské dovednosti.

Optimální spékavost našeho kovářského uhlí zajišťuje, že hoří rovnoměrně a intenzivně. To znamená, že můžete dosáhnout stabilních a vysoce teplot pro vaše kovářské projekty. Bez ohledu na to, zda tvarujete nebo spojujete kovy, s naším kovářským uhlím budete mít vždy dokonalou kontrolu nad ohněm.

Proč si vybrat černé uhlí pro kováře od RVF?

  • Jde o kvalitní druh černého uhlí s vysokou výhřevností (min. 30 - 32 MJ/kg) 
  • Kovářské uhlí téměř nedehtuje a minimálně kouří 
  • Jednoduše se zapaluje
  • Kvalitní balené uhlí pro profesionální i hobby kováře
  • Velmi dlouhá doba hoření   

Uhlí je dodáváno v prošitých jutových pytlech. Při skladování doporučujeme nevystavovat pytlované uhlí nadměrnému teplu ani mrazu a pokud možno ochránit před prudkými teplotními výkyvy. Pokud stabilní teplotu při skladování nezajistíte, může dojít k uvolnění (kondenzaci) a k úniku vázané vody v uhlí, která je jeho přirozenou součástí.

Pytlované černé uhlí pro kováře Vám zdarma a expresně doručíme. Jak? 

Jednoduše si kovářské uhlí objednejte z pohodlí obýváku a my vám jej dovezeme pomocí služby České pošty pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě Vám expresně dodáme pomocí auta s hydraulickým čelem. Řidič je povinně vybaven ručním paletovacím vozíkem, kterým Vám paletu složí na rovnou, zpevněnou plochu, nejčastěji na chodník, či silnici. S paletou nelze ručně manipulovat na nezpevněném povrchu, ve svahu nebo na dlažbě. Pokud Vám jde především o rychlost dodání, je tato volba pro Vás ideální. 

Balení: 25 kg jutový pytel 

Paleta: 750 kg (30 pytlů)

Doprava: Expresní doprava s ručním paletovacím vozíkem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytlované uhlí
Hmotnost: 750 kg
Balení: jutový pytel (25 kg)
Frakce: 7 - 25 mm
Obsah síry: 0,3 %
Obsah vody: 3 - 6 %
Paleta: 750 kg (30 x pytel 25 kg)
Specifikace paliva: Černé uhlí
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 30 - 32 MJ/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: