O nás

Jsme česká firma, která vám nabízí moderní způsob, jak pečovat o dům i zahradu, a to vše z pohodlí vašeho obýváku. Díky našim mnohaletým zkušenostem je péče o vaši kotelnu, terasu či zahradu nejen snadnější, ale také rychlejší.

 

Proč nakupovat právě u nás?

 

being-late

Nemusíte ztrácet čas zbytečnými cestami do stavebnin,
hobby marketu a zpět.

 

heavy

Nemusíte trápit vlastní či půjčený vůz těžkými náklady.

 

delivery-box

Nebudete namáhat svá záda pracným skládáním paliva.

 

relax

Ušetříte čas, který můžete věnovat své rodině, koníčkům
a zbytek nechte na nás.

 

Dopravu vyřešíme za vás

Zbavíme vás starostí s dopravou a pohodlně doručíme velké a těžké objednávky až k vašim dveřím či na vaši zahradu – vše úhledně naskládané na paletě, kterou vám řidič složí pomocí speciálního manipulátoru, kam budete potřebovat.

 

Co vám nabízíme

  • Kvalitní produkty za férové ceny

Každý produkt z naší nabídky pečlivě vybíráme tak, aby splňoval ty nejpřísnější požadavky na kvalitu. V segmentu tuhých paliv, zejména dřevěných pelet, je kvalita výsledného produktu jedním z nejdůležitějších parametrů a zároveň podmínkou pro správný chod vašeho kotle. Preferujeme lokální produkty s certifikací ENplus. U ostatních produktů kromě vysokých požadavků na kvalitu posuzujeme i jejich vliv na životní prostředí. Před vlastním dodáním kontrolujeme neporušenost obalů a teprve poté je produkt připraven k expedici. To vše za férové ceny.

  • Poradenství při nákupu

Dokážeme vám poradit s nákupem a přátelský přístup je u nás na prvním místě. Zprostředkujeme vám co nejpříjemnější nákupní zážitek, šitý na míru vašim potřebám. Klademe důraz na podrobně popsané specifické vlastnosti u každého produktu. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vám s výběrem vhodného produktu pomůžeme.

  • Specializaci na online prodej tuhých paliv

Hledáte kvalitní a certifikovaná tuhá paliva za rozumné ceny? U nás jste na správné adrese. Dřevní pelety, brikety, balené uhlí nebo uhelné brikety si jednoduše objednáte online z pohodlí vašeho gauče, o zbytek se postaráme my. Nechte to na nás a ušetřete si vrásky z pracné přípravy na topnou sezónu. Navíc vám zajistíme i komfortní dopravu baleného paliva na paletě až k vašim nohám.

  • Specializaci na online prodej zahradního sortimentu

S námi bude práce na zahradě radost, ať už pečujete o užitkovou nebo okrasnou zahradu. Potřebujete větší množství zeminy, substrátu, kůrového mulče nebo písku? Vyberte si u nás z široké nabídky zahradního sortimentu, včetně oblíbeného okrasného kameniva. To vše s komfortní dopravou po celé ČR, doslova až k vašim nohám.

  • Ekologické prostředky pro čistou domácnost

Bojujte s námi účinně proti nečistotám v domácnosti a ochraňte svůj domov před zákeřnými viry, bakteriemi, či plísněmi. Vyberte si z široké palety ekologicky šetrných prostředků z lokální produkce, které efektivně čistí a dezinfikují veškeré povrchy a účinně chrání všechny členy vaší domácnosti. Bez problému je použijete v kotelně, předsíni, obýváku i v kuchyni. Díky svému složení mohou přijít dokonce do styku s potravinami a neublíží ani vaším domácím mazlíčkům, kterým můžete bez obav vydezinfikovat jejich pelíšek, či hračky. Všechny produkty jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.