Rašelinové brikety

Nejprodávanější

Rašelinové brikety EXTRA Heat, 1150 kg
15 590 Kč –9 %
Původně: 15 590 Kč  (–9 %)
14 190 Kč / paleta, 1150 kg
1 položek celkem
Rašelinové brikety EXTRA Heat, 1150 kg
Tip EXTRA úsporné topení EXTRA cena - 12,34 kg
15 590 Kč –9 %
14 190 Kč / paleta, 1150 kg

Rašelinové brikety jsou velmi úspornou alternativou pro denní i noční topení. Plnohodnotně nahradí uhelné či dřevěné brikety a jsou vhodné pro běžné kotle a kamna na tuhá paliva.

694

Ušetřete za teplo a topte rašelinovými briketami

Chcete výrazně snížit náklady na topení a hledáte nejvýhodnější palivo? Sáhněte po rašelinových briketách. Jsou skvělou alternativou za uhelné nebo dřevěné brikety.

Rašelinové brikety jsou 100 % přírodním produktem, který je lisován bez jakýchkoliv příměsí a chemických pojiv do tvaru podobnému dřevěným briketám „RUF“. Jsou hojně využívány k vytápění domácností, ale i drůbežích farem, skleníků, mlékáren, wellness areálů, průmyslových hal, škol, atd. Brikety z rašeliny mají solidní výhřevnost, nesmrdí, obsahují minimum síry a popel lze použít jako přírodní organické hnojivo na zahrádce.

Rašelinové brikety můžete spalovat ve standardních typech kotlů na tuhá paliva, kamnech, krbech, či pecích. Pro své vlastnosti jsou oblíbených palivem zejména v severských zemích, ale obliba tohoto paliva narůstá i ve střední Evropě. Uživatelé oceňují zejména dlouhou dobu žhnutí, proto se nejčastěji využívají pro noční topení a hojně nahrazují v Česku populární noční dřevěné brikety.  

Jak vám rašelinové brikety doručíme?

Balené brikety dodáváme na paletě, rozvoz zajišťujeme pomocí kamionové dopravy se speciálními manipulátory. Vyřešíme za vás i možné problémy s manipulací a palety pro vás složíme na místo, kde budete potřebovat, a to za pomocí speciální „ještěrky“.