Dřevěné brikety TOP Flame, bukové, RUF, paleta 960 kg

Kód: 851
JARNÍ AKCE 👍
111 hodnocení
Značka: RUF
7 990 Kč –7 %
RVF jarni akce brikety RUF bukove
7 990 Kč –7 % 7 390 Kč / paleta, 960 kg 6 107,44 Kč bez DPH 7,70 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní dřevěné brikety lisované z bukových pilin za vysokého tlaku jsou vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen. Ideální pro celodenní intenzivní topení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné brikety TOP Flame, bukové, RUF, paleta 960 kg 


Brikety z bukového dřeva charakterizuje bronzová barva, příjemná vůně a vysoká výhřevnost. Jsou lisovány z čisté suché bukové piliny bez chemických pojiv za vysokého tlaku, průřez je plný. Dřevo z buku patří mezi nejvíce výhřevné. Je ale potřeba ho zbavit vlhkosti, což je v případě těchto kvalitních briket stoprocentně zaručeno.

Dřevěné brikety je možné použít okamžitě, nároky na skladování jsou minimální. Hodí se pro celodenní intenzivní vytápění i roztápění. Lze je použít v kotlích na dřevo nebo uhlí, kachlových kamnech, otevřených krbech a krbových vložkách. Jsou ideální jako palivo do kotlů na dřevoplyn. Krby a kachlová kamna mohou vykazovat citlivost na topení mokrým nedosušeným dřevem, což má za následek poškození vyzdívky. Při topení kvalitními dřevěnými briketami takové riziko zcela odpadá.

Proč si vybrat dřevěné brikety TOP Flame?

  • Jde o kvalitní dřevěné brikety z čistých suchých hoblovaček z tvrdého dřeva.
  • Kvalitní slisování a vysoká výhřevnost z nich dělají klasické ekobrikety se střední dobou hoření.
  • Velmi dobře se uplatní při roztápění a celodenním topení.

Brikety skladujte v suchu, bez přímého kontaktu s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevěných briket nemá vliv. Před rozděláním ohně můžete brikety nalámat na menší kousky. Při hoření zvětšují objem, neplňte jimi proto celé topeniště. Popel můžete použít jako účinné zahradní hnojivo.

Jak vám dřevěné brikety doručíme? 

Jednoduše si briketky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 10 kg balíček 

Paleta: 960 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné brikety
Hmotnost: 960 kg
Balení: 10 kg balíček
Druh paliva: Brikety
Obsah popela: 0,4 %
Obsah vody: max. 10 %
Slisování: min. 1000 kg/m3
Specifikace paliva: Buková pilina
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 17,3 MJ/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: