Palivové dřevo jehličnaté - smrk, borovice, délka 33 cm, 1,7 PRMR

Kód: 854
JARNÍ AKCE 👍
1 hodnocení
6 190 Kč –7 %
RVF jarni akce palivove drevo tvrde stipane bedna
6 190 Kč –7 % 5 750 Kč / paleta, 1,7 PRMR 4 752,07 Kč bez DPH 3 382,35 Kč / 1 m3
Skladem

Štípané palivové dřevo z jehličnanů (smrk,borovice) ve výhodném balení. Pečlivě rovnané do klece je připravené pro topení v tradičních či moderních kotlech, krbech či kamnech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palivové dřevo jehličnaté - smrk, borovice, délka 33 CM, rovnané do klece o objemu 1,7 m3 (1,7 PRMR)


Palivové dřevo z jehličnatých stromů - smrk, borovice je naštípáno na optimální délku 33 cm a pečlivě narovnáno do dřevěné klece, která je umístěna na paletě. Tato směs dřeva z jehličnanů je optimálním mixem pro rychlé roztopení a rozdělání ohně. Je vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, kamen či krbů. Smrkové dřevo rychle vyschne a je nejpoužívanější pro rychlé vyhřátí místností či na výrobu třísek a rychlé zapalování. V kombinaci s komfortní dopravou bude příprava na topnou sezónu hračkou. Šetřete čas i své svaly a věnujete se svým koníčkům či rodině. Starost o zásobu dřeva nechte letos na nás. Dřevo by mělo ležet na suchém a dobře větraném místě po dobu jednoho roku až dvou let. 

Proč topit palivovým dřevem od RVF?

  • Nabízí mix jehličnatého dřeva druhově nejvhodnějšího pro rychlé vytopení místností či celého domu 
  • Komfortní způsob přípravy na topnou sezónu
  • Dřevo je čisté bez jakýchkoliv chemických příměsí
  • Výhodně balení - dřevo je rovnané do dřevěné klece o objemu 1,7m3 = 1,7 PRMR  

Používáním vysoce hodnotného biopaliva využijete topné zařízení naprosto optimálně. Navíc nezatížíte životní prostředí spalinami a nesnížíte funkceschopnost kotle nebo kamen.

Jak správně topit dřevem?

Kvalitní suché tvrdé dřevo hoří pomaleji. Při zatápění doporučujeme zkontrolovat, zda jsou uzavřeny čisticí otvory do komína, přičemž přívod primárního vzduchu by měl být otevřen. Pro někoho může být překvapivý také směr zapalování. Ideální je shora. Díky tomuto způsobu se komín postupně prohřívá, zvyšuje se jeho tah a dřevo hoří čistě, a tím zůstává čisté i sklo dvířek. Kamna či krb rozpalujte pomocí dřevěných třísek či ekologickými podpalovači. Použít můžete i chemické podpalovače, ale u těch méně kvalitních se můžete potýkat s nepříjemným zápachem či kouřem.

Jak vám palivové dřevo doručíme? 

Jednoduše si dřevo objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: dřevěná klec o objemu 1,7 m3 (1,7 PRMR) 

Paleta: váha přesahuje 900 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuhá paliva
Hmotnost: 1000 kg
Balení: dřevěná klec na paletě
Druh paliva: Dřevo
Specifikace paliva: Smrk, borovice
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: min. 15 Mj/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: