Podpalovače

Určitě už jste řešili problém s rozděláváním ohně v krbu, kamnech nebo v grilu. V takovém případě pro vás máme řešení - naše vysoce kvalitní podpalovače do krbu. Vyberte si z naší široké palety přírodních a chemických podpalovačů. Naše špičkové produkty vám poskytnou spolehlivé a efektivní řešení pro každou příležitost.

V naší nabídce najdete přírodní podpalovače vyrobené z přírodních materiálů, jako je dřevěná buničina nebo rostlinné vlákno. Jsou perfektní volbou pro ty, kteří preferují ekologicky šetrné produkty a hledají podpalovače do krbu s příjemnou vůní při zapalování ohně.

Pro ty, kteří dávají přednost chemickým podpalovačům, máme v nabídce pestrou škálu tuhých, tekutých i gelových variant. Mezi našimi nejpopulárnějšími produkty patří například podpalovací gel. Tyto vysoce účinné podpalovače jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly rychlé a spolehlivé zapálení. Jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných složek, které zajišťují optimální výkon a snadné použití.

Mezi našimi novými produkty bychom vám rádi představili gylový podpalovač. Tento unikátní produkt kombinuje nejlepší vlastnosti přírodních a chemických podpalovačů a díky své vysoce účinné směsi zaručuje dlouhodobé a stabilní hoření.

Nezáleží na tom, zda plánujete grilování s rodinou a přáteli nebo pravidelně zatápíte v kotli, krbu, či kamnech. Našimi podpalovači snadno a bezpečně podpálíte dřevěné brikety, pelety, ale také uhlí nebo palivové dřevo. Sáhněte po nich i v případě, že máte k dispozici jen vlhké a mokré dřevo.

Nejprodávanější

RVF bio gelovy podpalovac lahev 1l
99 Kč –14 %
Původně: 99 Kč  (–14 %)
85 Kč
RVF gelovy podpalovac lahev 1l
89 Kč –15 %
Původně: 89 Kč  (–15 %)
75 Kč
RVF biolih lahev 1l
89 Kč –11 %
Původně: 89 Kč  (–11 %)
79 Kč
4 položek celkem
RVF balene trisky na podpal
JARNÍ AKCE 👍
129 Kč / ks

Ručně štípané třísky na podpal z měkkého dřeva s vysokým obsahem pryskyřic, které vám zaručí rychlé a snadné zapálení ohně bez zbytečných komplikací.

1056
RVF bio gelovy podpalovac lahev 1l
JARNÍ AKCE 👍
99 Kč –14 %
85 Kč / ks

Gelový podpalovač vyrobený z přírodního biolihu zaručuje spolehlivé zapálení ohně. Skvěle se hodí pro snadné a bezpečné podpalování grilů, krbů, kamen či pro přípravu fondue. 

E11272
RVF gelovy podpalovac lahev 1l
JARNÍ AKCE 👍
89 Kč –15 %
75 Kč / ks

Gelový podpalovač vyrobený z kvalitních složek zaručujících spolehlivé zapálení ohně. Skvěle se hodí pro snadné a bezpečné podpalování grilů, krbů, kamen či pro přípravu fondue. 

E11269
RVF biolih lahev 1l
JARNÍ AKCE 👍
89 Kč –11 %
79 Kč / ks

Kvalitní biolíh vytvoří z Vašeho biokrbu útulné domácí ohniště. Čistý a účinný zdroj tepla, který spojuje příjemnou atmosféru a ekologickou ohleduplnost.

E1882