Dřevěné uhlí a brikety na grilování

Rádi bychom vám představili naši kategorii dřevěného uhlí, grilovacích briket a specialit, kterou ocení všichni grilovací nadšenci. V této kategorii najdete široký výběr produktů, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a jsou navrženy tak, aby vaše grilování bylo co nejjednodušší a výsledek co nejchutnější.

Naše dřevěné uhlí je vyrobeno z nejlepších druhů dřeva, které zaručují dokonalou teplotu a optimální dobu žhnutí. Dřevo, které používáme, je pečlivě vybíráno a zpracováváno tak, aby bylo co nejvhodnější pro grilování. Každý druh dřeva má své specifické vlastnosti, které vám pomohou připravit grilované pokrmy podle vašich představ.

Pokud hledáte zdravou alternativu k tradičnímu grilovacímu uhlí, doporučujeme vám vyzkoušet naše dřevěné uhlí. Naše dřevěné uhlí na grilování neobsahuje žádné škodlivé látky, jako jsou například umělá pojiva, což zaručuje, že vaše jídlo bude zdravé a přírodní.

Grilovací brikety jsou další možností pro ty, kteří hledají snadnou a rychlou alternativu k tradičnímu grilovacímu uhlí. Naše grilovací brikety jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou navrženy tak, aby vaše grilování bylo co nejefektivnější a nejrychlejší.

Pro ty, kteří hledají výjimečnou chuť a aroma pro své grilované pokrmy, máme v nabídce naše speciality, jako je dřevěné uhlí Marabu a QueBracho. Marabu dřevěné uhlí je vyrobeno z velmi tvrdého dřeva s vysokou hustotou, což zaručuje extrémně dlouhou dobu hoření a vysokou teplotu. QueBracho dřevěné uhlí je zase vyrobeno z tvrdého dřeva s vysokým obsahem uhlíku, což zaručuje dokonalou teplotu a velmi příjemné aroma.

Nakupování u nás je snadné a pohodlné. Stačí si vybrat produkt, který vám nejvíce vyhovuje, a my vám jej doručíme přímo domů. S našimi produkty můžete být jisti, že vaše grilované jídlo bude chutné a zdravé.

Vyzkoušejte naše dřevěné uhlí, grilovací brikety a speciality a užijte si grilování jako nikdy předtím!

Nejprodávanější

RVF drevene uhli marabu gastro I
699 Kč –2 %
Původně: 699 Kč  (–2 %)
679 Kč
RVF drevene uhli quebracho gastro
699 Kč –2 %
Původně: 699 Kč  (–2 %)
679 Kč
RVF drevene brikety
97 Kč –8 %
Původně: 97 Kč  (–8 %)
89 Kč
RVF drevene uhli
99 Kč –10 %
Původně: 99 Kč  (–10 %)
89 Kč
4 položek celkem
RVF drevene uhli
JARNÍ AKCE 👍
99 Kč –10 %
89 Kč / pytel 2,5 kg

Kvalitní dřevěné uhlí vyrobené z tvrdého přírodního dřeva (dub, buk) rozžhaví Váš gril a dodá vašemu jídlu autentické aroma a chuť. 

910
RVF drevene brikety
JARNÍ AKCE 👍
97 Kč –8 %
89 Kč / pytel 2,5 kg

Kvalitní grilovací brikety vyrobené z tvrdých listnatých dřevin nabídnou stabilní výkon s minimálním množstvím popela. Ideální pro domácí grilovačku.

911
RVF drevene uhli marabu gastro I
JARNÍ AKCE 👍
699 Kč –2 %
679 Kč / pytel 15 kg

MARABU je speciální druh dřevěného uhlí z velmi tvrdého dřeva až z dalekého Karibiku, které ocení nejen profíci, ale i nadšení majitelé keramických grilů.  

912
RVF drevene uhli quebracho gastro
JARNÍ AKCE 👍
699 Kč –2 %
679 Kč / pytel 15 kg

Prémiové dřevěné uhlí nabídne dlouhou dobu hoření, nejiskří, pokrmům dodává příjemné aroma. Bez prachu a drobných kousků, největší kusy až 20 cm.

913