Doprava a platba

DOPRAVA ZBOŽÍ NA PALETÁCH

Potřebujete naskladnit palivo na celou topnou sezónu? Chcete vaši zahradu připravit na příchod jara? Zaujala vás nabídka okrasného kameniva? Děláte si starosti, jak to všechno odvezete domů? Nechte to na nás!

Každý produkt pro vás pečlivě vybíráme a vše co si u nás objednáte vám i pohodlně dopravíme doslova až k vašim nohám. S námi je péče o vaši kotelnu či zahradu zase o něco snadnější. Neztrácejte čas zbytečnými cestami do hobby marketu a zpět. Netrapte vlastní či půjčený vůz těžkými náklady. Nenamáhejte svá záda pracným skládáním pelet, briket, či pytlovaného uhlí. Věnujte čas své rodině či koníčkům a zbytek nechte na nás. Zbavíme vás starostí s dopravou a pohodlně doručíme velké a těžké objednávky až k vašim dveřím či na vaši zahradu – vše úhledně naskládané na paletě, kterou vám řidič složí pomocí speciálního manipulátoru, kam budete potřebovat.

Jak mi zboží na paletě doručíte?

Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Jedná se o tandemovou soupravu, tedy nákladní auto s vlekem s váhou až 42 t.

rvf auto(1)

rvf cisterna2

Jak mi paletu se zbožím složíte?

Každý náklaďák má na sobě pověšený speciální manipulátor. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

moffetttt

Kdy mi zboží doručíte?

Standardní doba dodání speciální dopravou s manipulátorem je do 10 - 15 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

Jak se dozvím termín doručení?

Přesný termín doručení vám bude oznámen přepravní společností 1-2 dny před plánovaným doručením prostřednictvím telefonu či SMS. Pokud nebudete v tento termín k dispozici, bude vám přepravní společností nabídnut pouze jeden náhradní termín.   

Kolik mě bude doprava stát?

Cena dopravy se odvíjí od místa doručení a velikosti objednávky. Náklady na dopravu vám budou přesně vypočteny v košíku ve druhém kroku objednávky po zadání doručovací adresy. Kompletní ceník dopravy zboží na paletách naleznete zde.

Budu platit nějaké extra poplatky?

Ne, veškeré náklady na balení a dopravu zboží jsou již obsaženy v ceně dopravy.

Jakým způsobem za zboží zaplatím?

Zboží budete moci uhradit online převodem prostřednictvím bezpečné platební brány či bankovním převodem po dokončení objednávky nebo zaplatit v hotovosti či kartou při převzetí zboží u řidiče. Před platbou kartou u řidiče doporučujeme zkontrolovat nastavený limit ve vašem bankovnictví. Všechny online platební metody jsou zcela zdarma. Neúčtujeme si žádné extra poplatky.  

 


 

DOPRAVA MALÝCH ZÁSILEK 

Oblíbili jste si naše praktické pomocníky v každodenním boji s nečistotami, viry, bakteriemi či plísněmi? Chcete účinně dezinfikovat pelíšky či hračky vašich mazlíčků bezpečnou a šetrnou dezinfekcí? Bez obav. Všechny produkty jsou dostupné v praktických i ekonomických baleních téměř okamžitě po vašem objednání. Sami si vyberte nejvhodnější způsob dopravy a po dokončení objednávky vše pečlivě zabalíme a pošleme vámi zvolenou službou rovnou k vám. 

Česká pošta  ceska-posta

Balík do ruky:                 od 119 Kč (cena se odvíjí od hmotnosti zásilky)

Balík na poštu:               od 99 Kč (cena se odvíjí od hmotnosti zásilky)

Dobírka Česká pošta:  55 Kč 

Balíkovna:                        99 Kč

Dobírka Balíkovna:       55 Kč    

 

GLS gls-logo

Kurýrní služba:             od 140 Kč (cena se odvíjí od hmotnosti zásilky)

ParcelShop:                   od 115 Kč (cena se odvíjí od hmotnosti zásilky)

Dobírka GLS:                 55 Kč

 

Osobní odběr:            zdarma

Osobní odběr vybraného zboží (sortiment z kategorie Úklid, Dezinfekce, Čistící spreje) je možný v sídle společnosti. Akceptujeme pouze úhradu v hotovosti v Kč. Než se k nám vydáte pro objednané zboží, vyčkejte prosím na telefonické spojení, zboží vám rádi připravíme.

 


 

MOŽNOSTI PLATBY

Dobírka - jedná se o oblíbený způsob úhrady, kdy zaplatíte při převzetí zboží dopravci (u většiny dopravců by neměl být problém zaplatit platební kartou - zejména velká města, dostupné lokality). Platba na dobírku je zpoplatněna. Výše poplatku se liší dle zvoleného dopravce a je uvedena výše. 

Převodem - zaplatíte převodem na náš účet (součástí potvrzení objednávky jsou platební údaje, nebo zaplatíte na základě faktury, kterou vám zašleme následně e-mailem).

Hotově - pokud vám malou zásilku vezeme společně se zbožím na paletě, můžete zaplatit celou dodávku v hotovosti při převzetí. Při osobním odběru vybraného zboží (sortiment z kategorie Úklid, Dezinfekce, Čistící spreje) v sídle společnosti v Mnichovicích.

Platba u řidiče v hotovosti - tento způsob úhrady lze využít pouze v případě doručení zboží na paletě (balená paliva, zahradní sortiment) speciální dopravou s manipulátorem. 

Platba u řidiče platební kartou - tento způsob úhrady lze využít pouze v případě doručení zboží na paletě (balená paliva, zahradní sortiment) speciální dopravou s manipulátorem. Řidič je vybaven platebním terminálem.

Online platbou - rychlý způsob úhrady platební kartou, bankovním převodem či funkcí Apple Pay přes bezpečnou platební bránu ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Jaké online platební metody jsme schopni vám nabídnout?

  • Platba kartou - nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 

RVF-platba-kartou

  • Platba bankovním převodem - okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

RVF-platebni-bankovni-tlacitka

  • Apple Payv platební bráně je možné zaplatit pomocí Apple Pay. Služba se zobrazuje uživatelům Apple zařízení s prohlížečem Safari.

RVF-apple-pay

  • Odložená platba - máte možnost nakoupit hned, ale zaplatit později. Je možné odložit bezúročně platbu až o 30 dní. 

 

Kontaktní údaje na poskytovatele platební brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

RVF-comgate-online-platby-logo 

 

JSME TU PRO VÁS :)

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit! Jsme vám k dispozici od 9:00 do 20:00 na +420 770 129 239.