Posypová sůl 25 kg, paleta 1000 kg

Kód: 923
Akce Tip
1 hodnocení
7 890 Kč –7 %
RVF posypova sul 25 kg paleta II
7 890 Kč –7 % 7 290 Kč / paleta, 1000 kg 6 024,79 Kč bez DPH 7,29 Kč / 1 kg
Skladem

Účinná posypová sůl pro větší bezpečnost na chodníku, dvoře, ve stáji či na provozní ploše v zimě. Díky vyvážené zrnitosti třídy M (0,2-5 mm) se velmi dobře sype. Splňuje požadavky normy DIN EN 16811-1. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posypová sůl, pytel 25 kg, paleta 1000 Kg (výhodné balení)


Posypová sůl je účinným pomocníkem v boji s ledem a sněhem. Zimní údržbu chodníků není radno podceňovat, neboť neošetřené komunikace mohou být nebezpečné. Posypová sůl v praktickém balení Vám ušetří spoustu práce při odklízení sněhu a ledu. Díky optimální zrnitosti třídy M (0,2 - 5 mm) se skvěle hodí jak pro strojní posyp, tak i pro ruční ošeření namrzlého chodníku, parkoviště či schodiště kolem Vašeho domu. Pokud ji celou nespotřebujete, nevadí, naše posypová sůl je ošetřena protispékacím prostředkem, který zamezí ztvrdnutí při skladování. Sůl můžete aplikovat s optimálním účinkem až do -7°C.  

Jak používat posypovou sůl? 

Použitím posypové soli dojde k narušení pevné krystalické mřížky a pevné skupenství se změní na kapalné. Jednoduše řečeno led se změní na vodu. Díky soli můžeme jednoduše a úspěšně udržovat chodníky, silnice, či schodiště čisté a bez zmrazků. Pro bezpečné rozmrazení ledu stačí přibližně 5 až 20 g na 1 m2 . Pokud dané množství nestačí, jednoduše zvyšte dávku.   

Proč si vybrat posypovou sůl od RVF?

  • Chlorid sodný NaCl s vyšším podílem menších solných zrn
  • Obsahuje protispékací prostředek zamezující ztvrdnutí při skladování
  • Účinná ochrana proti náledí
  • Zrnitost 0,2 - 5 mm, třída M
  • Rychlá účinnost
  • Dlouhá skladovatelnost, časově neomezená doba použitelnosti
  • Optimální účinnost do -7 °C

Jak vám posypovou sůl doručíme? 

Jednoduše si posypovou sůl objednejte z pohodlí obýváku a my vám ji dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 25 kg pytel 

Paleta: 1000 kg (40 pytlů) 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

Doplňkové parametry

Kategorie: Posypová sůl
Hmotnost: 1000 kg
Balení: plastový pytel (25 kg)
Paleta: 1000 kg (40 pytlů)
Zrnitost: 0,2 - 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: