Palivové dřevo

Snadné topení s palivovým dřevem

Topíte dřevem, ale nechcete ztrácet čas s pracným štípáním a sekáním? Ubývají Vám síly nebo upřednostňujete trávit čas s rodinou? Naše palivové dřevo je vždy připraveno k použití.

Naštípané kusy dřeva na délku cca 33 cm jsou pečlivě narovnány do dřevěné klece, kterou Vám komfortně dovezeme až k Vašim nohám a Vy si ji pohodlně uložíte do připravené kůlny, přístřešku, sklepa nebo třeba k zahradnímu domku. Tvrdé či měkké palivové dřevo je velmi efektivním zdrojem tepla. Nejenže má vysokou výhřevnost, ale jedná se také o ekologické topení. Palivové dřevo je vhodné pro topení ve standardních nebo dřevozplyňujících kotlích, krbech či kamnech. Hodí se i pro grilování a použití ve venkovní kuchyni.

Jak vám palivové dřevo doručíme?

Každý produkt pro vás pečlivě vybíráme a vše co si u nás objednáte vám i pohodlně dopravíme až k Vašim nohám. S námi je příprava na topnou sezónu hračkou. Netrapte svá záda a svaly, neztrácejte čas zbytečnými cestami do stavebnin nebo hobby marketu a zpět. Nehuntujte vlastní či půjčený vůz těžkými náklady. Věnujte čas svým koníčkům či rodině a zbytek nechte na nás. Zbavíme vás starostí s dopravou a palivové dřevo Vám pohodlně doručíme až k vám domů, na vaši zahradu či dvorek – vše úhledně naskládané na paletě, kterou vám řidič složí pomocí speciálního manipulátoru, kam budete potřebovat.     

Nejprodávanější

2 položek celkem
RVF suche palivove drevo klec rovnane briza buk
Akce Expres doprava zdarma
ZDARMAZDARMA
6 990 Kč / paleta, 1 PRMR

Suché štípané palivové dřevo z tvrdých listnáčů (dub, bříza, buk) pečlivě rovnané do klece je připravené pro topení v tradičních či moderních kotlech, krbech či kamnech.

704
RVF palivove drevo klec rovnane
Tip
9 550 Kč / paleta, 1,7 PRMR

Štípané palivové dřevo z tvrdých listnáčů (dub, buk) ve výhodném balení. Pečlivě rovnané do klece je připravené pro topení v tradičních či moderních kotlech, krbech či kamnech.

682