Tuhá paliva

Tuhé palivo za skvělé ceny

Zárukou komfortního automatického vytápění je použití kvalitního paliva. Pořiďte si kvalitní pevné palivo, se kterým výrazně snížíte své náklady na energie. Vybírejte ze široké nabídky podle typu použití, pracnosti obsluhy a také podle dodávky paliva. Nebojte si ulehčit práci a zvolit ekologické palivo do moderních kotlů. Každý produkt pro vás pečlivě vybíráme. Klademe důraz na ekologická paliva, která jsou spalována v moderních automatických kotlích. Využijte proces automatizace a zajistěte bezproblémový chod vašeho zdroje. Nabízíme vám pevné palivo do všech druhů automatických kotlů, krbů či kamen

Velkou výhodou je doprava tuhého paliva v pytlích na paletách, a to jak dřevěných pelet, tak pytlovaného uhlí či dřevěných briket. Nabízíme vám komfortní dopravu až k vašim nohám. S námi nemusíte řešit nic navíc. Vše vám bez problémů přivezeme a složíme přesně tam, kam potřebujete, a to díky speciálnímu nákladnímu vozu s terénním vysokozdvižným vozíkem. Ušetřete tak svůj čas, peníze i energii, kterou můžete věnovat své rodině nebo koníčkům.

Nejprodávanější

68 položek celkem
RVF drevene uhli
Tip JARNÍ AKCE
99 Kč –19 %
80 Kč / pytel 2,5 kg

Kvalitní dřevěné uhlí vyrobené z tvrdého přírodního dřeva (dub, buk) rozžhaví Váš gril a dodá vašemu jídlu autentické aroma a chuť. 

910
RVF drevene brikety
Tip JARNÍ AKCE
97 Kč –18 %
80 Kč / pytel 2,5 kg

Kvalitní grilovací brikety vyrobené z tvrdých listnatých dřevin nabídnou stabilní výkon s minimálním množstvím popela. Ideální pro domácí grilovačku.

911
RVF cerne uhli antracit kovarske uhli
Tip JARNÍ AKCE
599 Kč / pytel, 25 kg

Antracit je vysoce kvalitní druh černého uhlí typický svou lesklou barvou a velmi vysokou výhřevností. Pro své vlastnosti je vyhledávaný kováři, ale používá se i k vytápění.

737
RVF drevene uhli marabu gastro I
Tip JARNÍ AKCE
699 Kč –7 %
649 Kč / pytel 15 kg

MARABU je speciální druh dřevěného uhlí z velmi tvrdého dřeva až z dalekého Karibiku, které ocení nejen profíci, ale i nadšení majitelé keramických grilů.  

912
RVF drevene uhli quebracho gastro
Tip JARNÍ AKCE
699 Kč –7 %
649 Kč / pytel 15 kg

Prémiové dřevěné uhlí nabídne dlouhou dobu hoření, nejiskří, pokrmům dodává příjemné aroma. Bez prachu a drobných kousků, největší kusy až 20 cm.

913
RVF cerne uhli antracit kovarske uhli
Tip JARNÍ AKCE
2 690 Kč / paleta, 100 kg

Antracit je vysoce kvalitní druh černého uhlí typický svou lesklou barvou a velmi vysokou výhřevností. Pro své vlastnosti je vyhledávaný kováři, ale používá se i k vytápění.

767
RVF hnede uhli orech 2
Tip Výprodej JARNÍ AKCE
ZDARMAZDARMA 5 350 Kč –15 %
4 550 Kč / paleta, 400 kg

Kvalitní, extra tříděné hnědé uhlí s vysokou výhřevností, nízkým obsahem síry a velmi dobrým spalováním s minimální popelnatostí. Přesně odváženo do velkoobjemového vaku.

838
RVF drevene pelety standard A2 3
Expres doprava zdarma JARNÍ AKCE
ZDARMAZDARMA 6 750 Kč –21 %
5 350 Kč / paleta, 450 kg

Sledujete hlavně ekonomiku vytápění? Potom vyzkoušejte necertifikované dřevěné pelety Standard s dobrou výhřevností, solidní popelnatostí a expresní dopravou zdarma. ...

700
RVF briketa bukova TOP Flame RUF Economy 2
JARNÍ AKCE
ZDARMAZDARMA 7 190 Kč –24 %
5 480 Kč / paleta, 480 kg

Dřevěné brikety lisované ze směsi pilin z tvrdého a měkkého dřeva jsou vhodné pro celodenní topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen. Dopravíme rychle a zdarma. 

697
Drevene brikety RUF bukova
Expres doprava zdarma JARNÍ AKCE
ZDARMAZDARMA 7 590 Kč –26 %
5 650 Kč / paleta, 480 kg

Prémiové brikety vyráběné z bukových pilin a hoblin jsou vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen. Ideální pro celodenní intenzivní topení a roztápění. 

834
RVF drevene brikety top flame buk
JARNÍ AKCE
ZDARMAZDARMA 5 890 Kč –3 %
5 690 Kč / paleta, 480 kg

Kvalitní dřevěné brikety lisované z bukových pilin za vysokého tlaku jsou vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen. Ideální pro celodenní...

852
RVF briketa dubova TOP Flame valec I
Expres doprava zdarma JARNÍ AKCE
ZDARMAZDARMA 6 190 Kč –6 %
5 790 Kč / paleta, 480 kg

Výhřevné tmavé dřevěné brikety lisované z dubové piliny vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen. Optimální doba žhnutí pro celodenní topení. 

833
Nahoru
Další produkty