Dřevěné pelety Premium A1 volné, cisterna

Kód: 839
1 hodnocení
9 850 Kč –13 %
RVF dřevní pelety volné cisterna ENplus A1
9 850 Kč –13 % 8 550 Kč / paleta, 1000 kg 7 633,93 Kč bez DPH 8,55 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní české dřevěné pelety s certifikací ENplus A1 z čisté smrkové piliny s vysokou výhřevností a nízkým obsahem popela nafoukáme z cisterny přímo do vašeho sila.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné pelety Premium A1 volné, foukané z cisterny (minimální objednávka 4 tuny)


Dřevěné pelety Premium se vyrábí z vedlejších produktů dřevařských závodů v certifikovaných peletárnách v České republice, tudíž jsou přírodním, ekologickým a obnovitelným palivem. Výsledkem zpracování čisté hobliny, štěpky a piliny je mimořádně kvalitní peleta s vysokým obsahem energie a velmi malým množstvím zbytkového popela. Výhřevnost dvou kilogramů těchto pelet odpovídá přibližně výhřevnosti jednoho litru topného oleje.

Dřevěné pelety Premium Vám nafoukáme do připraveného sila, skladu či zásobníku přímo do kotelny až na vzdálenost 25 m. Pomocí digitální váhy řidič doručí přesné množství pelet dle Vaší objednávky a doloží vážním lístkem. Navíc díky zpětnému odsávání prachu, kterým jsou vozy vybaveny, zůstane ve Vaší kotelně jako v pokojíčku. Doprava speciálně upravenými cisternami je nejekonomičtějším, nejefektivnějším a nejekologičtějším způsobem distribuce pelet. 

Proč používat dřevěné pelety Premium?

  • Jsou lisovány na nejmodernějších linkách v České republice z čisté, smrkové piliny bez příměsí kůry.
  • Certifikace ENplus A1. 
  • Vynikají vysokou hustotou.
  • Mají nízký obsah vody.
  • Pelety díky optimální délce umožňují zcela automatickou obsluhu kotle.
  • Jejich hladký a neporušený povrch zaručuje bezprašnou manipulaci.
  • Popel skvěle poslouží jako hnojivo na zahrádce.

Jak používat dřevěné pelety?

Dřevěné pelety jsou čím dál populárnější. Jedním z hlavních důvodů, proč lidé přechází na vytápění peletami je komfortní a čistý provoz. Zapalování, ovládání i čistění kotle je plně automatizované. Zásobník jednoduše naplníte peletami z praktických pytlů a kotel řízený počítačem vám vydrží bez vašeho zásahu topit i několik dní - stačí stisknout tlačítko nebo nebo ho na dálku spustit pomocí mobilní aplikace. Díky velmi nízkému obsahu popela stačí popelník vyprázdnit přibližně dvakrát ročně. Klidně ho použijte jako výživné zahradní hnojivo.       

Doporučujeme se při použití pelet vždy řídit instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Pelety chraňte před přímým kontaktem s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevních pelet nemá vliv.

Jak vám volné smrkové pelety doručíme? 

Jednoduše si peletky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pomocí specializované cisterny, která je nafouká do připraveného skladu, či sila přímo do Vaší kotelny po celé České republice. Pro bezproblémový příjem zboží je důležité, aby prostor kolem kotelny byl přístupný a umožňoval parkování nákladního vozu až o váze 42 tun. Pelety bezpracně a bezprašně nafoukáme do vzdálenosti cca 25 m. Vozy jsou vybaveny zpětným odsáváním prachu a digitálními váhami pro přesné zvážení objemu foukaných pelet. 

Balení: volné pelety 

Doprava: Speciální cisternou s digitální váhou a zpětným odsáváním prachu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné pelety
Hmotnost: 1000 kg
Balení: volné, cisterna
Druh paliva: Pelety
Obsah popela: 0,3 %
Průměr: 6 mm
Specifikace paliva: Smrk
Vhodné pro: Automatické / poloautomatické kotle
Výhřevnost: min. 17 MJ/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: