Dřevěné pelety Premium A1 volné, BigBag

Kód: 616
Tip JARNÍ AKCE
Neohodnoceno
Značka: Stora Enso
11 590 Kč / paleta, 1200 kg 10 078,26 Kč bez DPH 9,66 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní dřevěné pelety s certifikátem kvality ENplus A1 vyráběné z čisté smrkové piliny s vysokou výhřevností a nízkým obsahem popela. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné pelety Premium A1 volné, BigBag (1200kg)


Dřevěné pelety Stora Enso se vyrábí z vedlejších produktů dřevařských závodů, tudíž jsou přírodním, ekologickým a obnovitelným palivem. Výsledkem zpracování čisté hobliny, štěpky a piliny je mimořádně kvalitní peleta s vysokým obsahem energie a velmi malým množstvím zbytkového popela. Výhřevnost dvou kilogramů těchto pelet odpovídá přibližně výhřevnosti jednoho litru topného oleje. Balené dřevěné pelety Stora Enso ocení majitelé kotlů a kamen vyžadující nejvyšší kvalitu, pohodlnou manipulaci a ekologický provoz. Ekologické a moderní palivo neobsahuje žádná chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky.

Proč používat dřevěné pelety Stora Enso?

  • Jsou lisovány na jedné z nejmodernějších linek v České republice z vlastní, čisté, smrkové piliny bez příměsí kůry.
  • Certifikace ENplus A1. 
  • Vynikají vysokou hustotou.
  • Mají nízký obsah vody.
  • Pelety díky optimální délce umožňují zcela automatickou obsluhu kotle.
  • Jejich hladký a neporušený povrch zaručuje bezprašnou manipulaci.
  • Popel skvěle poslouží jako hnojivo na zahrádce.

Jak používat dřevěné pelety?

Dřevěné pelety jsou čím dál populárnější. Jedním z hlavních důvodů, proč lidé přechází na vytápění peletami je komfortní a čistý provoz. Zapalování, ovládání i čistění kotle je plně automatizované. Zásobník jednoduše naplníte peletami z praktických pytlů a kotel řízený počítačem vám vydrží bez vašeho zásahu topit i několik dní - stačí stisknout tlačítko nebo nebo ho na dálku spustit pomocí mobilní aplikace. Díky velmi nízkému obsahu popela stačí popelník vyprázdnit přibližně dvakrát ročně. Klidně ho použijte jako výživné zahradní hnojivo.       

Doporučujeme se při použití pelet vždy řídit instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Pelety chraňte před přímým kontaktem s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevních pelet nemá vliv.

Jak vám volné smrkové pelety doručíme? 

Jednoduše si peletky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme zabalené ve speciálním velkoobjemovém vaku (Big Bag) na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: velkoobjemový vak (BigBag)  

Paleta: 1200 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné pelety
Hmotnost: 1200 kg
Balení: Big Bag
Druh paliva: Pelety
Obsah popela: 0,3 %
Paleta: 1200 kg BigBag
Průměr: 6 mm
Specifikace paliva: Smrk
Vhodné pro: Automatické / poloautomatické kotle
Výhřevnost: min. 17 MJ/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: