Mulčovací kůra, smrková, Big Bag 1000 litrů

Kód: 514
JARNÍ AKCE 👍
Neohodnoceno
4 990 Kč –4 %
RVF drcená mulčovací kůra bigbag
4 990 Kč –4 % 4 790 Kč / paleta, 400 kg 3 958,68 Kč bez DPH 4 790 Kč / 1 m3
Skladem

Naše drcená a tříděná mulčovací kůra je praktickým pomocníkem každého zahradníka. Udržuje půdní vlhkost, zabraňuje růstu plevele a plní dekorativní funkci.    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smrková mulčovací kůra, Big Bag 1 m3 (velkokapacitní vak na paletě)


Smrková mulčovací kůra je úžasným přírodním pomocníkem do každé zahrady. Účinně zabraňuje růstu a klíčení plevele. Díky tomu se kompletně vyhnete použití chemických postřiků jako jsou herbicidy, které negativně působí na vlastnosti půdy. Mulčovací kůra udržuje půdní vlhkost a zabraňuje odparu vody z půdy. Mulč prospívá rostlinám v zimě i v létě. V zimě chrání kořeny před mrazem, v létě naopak před slunečním žárem. 

Jak používat mulčovací kůru?

Používá se k obsypům kolem keřů a stromů. V okrasných zahradách také kolem živých plotů, květinových záhonů i truhlíků. Využití najde i kolem travních ploch i pěšin okrasných zahrad, jako ochrana proti pádu na dětském hřišti nebo jako dekorativní prvek. Ve spojení s rostlinami a záhony vytváří materiál nádherné kontrasty. S kůrovým mulčem dokážete rozzářit nejen vaši zahradu, ale i balkónové rostliny a květináče. Surovinou pro její výrobu je stromová kůra z jehličnatých stromů (smrk).

Jak vám smrkovú mulčovací kůru doručíme? 

Jednoduše si ji objednejte z pohodlí obýváku a my vám ji dovezeme zabalenou ve speciálním velkoobjemovém vaku (Big Bag) až na vaši zahradu po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 1 m3 (Big Bag) 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

Doplňkové parametry

Kategorie: Mulčovací kůra
Hmotnost: 900 kg
Balení: Big Bag
Druh: Mulčovací kůra
Frakce: 2 - 8 cm
Paleta: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: