Křemičitý písek na hřiště, stavbu i zahradu, 1000 Kg

Kód: 642
23 hodnocení
4 490 Kč –5 %
RVF křemičitý písek jemný
4 490 Kč –5 % 4 250 Kč / paleta, 1000 kg 3 512,40 Kč bez DPH 4,25 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní jemný, tříděný křemičitý písek je vhodný nejen do pískovišť, na kurty, či úpravu okrasných zahrad, ale díky své frakci ho využijete při tryskání či pískování.    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křemičitý písek na hřiště i na zahradu (jemný), 1000 Kg, (Big Bag na paletě), frakce 0,3-1mm


Tento jemný křemičitý písek s frakcí 0,3-1mm oceníte nejen na stavbě, ale i při práci na zahradě nebo kolem domu. Vyznačuje se nejen vysokou mechanickou i chemickou odolností, ale i stejnosměrným rozdělením zrn.

Jak používat křemičitý písek?

Díky své frakci je vhodný do pískovaček k tryskání a pískování. Skvěle se hodí pro jemné práce, tryskání oceli, cihel, hliníku, měkkého přírodního kameniva nebo autodílů. Pokud stavíte, využijete písek jako plnivo epoxidových, polyuretanových a jiných průmyslových podlah, pro vyrovnání nebo jako podklad všech venkovních dlažeb, či zasypání úzkých spár. Křemičitý písek ocení vaše ratolest na dětském pískovišti nebo nadšení zahradníci při údržbě okrasné zahrady či anglického trávníku.  

Jak vám křemičitý písek doručíme? 

Křemičitý písek si u nás můžete objednat jednoduše z pohodlí obýváku a my vám ho dovezeme zabalený ve velkoobjemovém vaku zvaném Big Bag (1000 kg) až na vaši zahradu po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 1000 kg (Big Bag)

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Hmotnost: 1000 kg
Balení: Big Bag
Frakce: PR 30/31
Paleta: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: