Okrasný štěrk, bílé valounky Carrara, 32 - 63 mm, paleta 1000 kg

Kód: 942
Tip JARNÍ AKCE 👍
1 hodnocení
7 990 Kč –5 %
RVF okrasny kamen bily valounek 32 63 mm
7 990 Kč –5 % 7 590 Kč / paleta, 1000 kg 6 272,73 Kč bez DPH 7,59 Kč / 1 kg
Skladem

 Okrasné bílé valounky či oblázky využijete nejen jako dekoraci v bytě či domě, ale také k ozdobení záhonů, cest v zahradě nebo dokonce jako úchvatný prvek na hrobech.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okrasný štěrk, bílé valounky Carrara, paleta 1000 kg (balení Big Bag), frakce 32 - 63 mm (komfortní doprava po celé ČR)


Bílé mramorové valounky - luxusní dekor pro váš domov a zahradu! Vytvořte si prostředí plné elegance a krásy s našimi bílými mramorovými valounky. Tyto oblázky jsou dokonalým dekoračním prvkem pro váš interiér i exteriér. V bytě či domě je můžete využít jako sofistikovaný detail, zatímco venku mohou sloužit k ozdobení záhonů, zahradních cest, okolo bazénů či jako výrazný prvek na hrobech.

Pro maximální estetický dojem vám doporučujeme kombinovat různé velikosti valounků. Po přípravě plochy, kde budou valounky umístěny, je ideální použít geotextilii. Tato kvalitní tkanina z polypropylenu má vysokou pevnost a životnost a zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin. Díky geotextilii snížíte čas věnovaný údržbě, udržíte optimální vlhkost a teplotu půdy a minimalizujete potřebu používat herbicidy a další chemické látky. 

Proč bílé valounky od RVF?  

  1. Nepřekonatelná elegance: Každý valounek přináší do vašeho prostoru dotek italského luxusu a noblesy.

  2. Všestranné využití: Tyto krásné valounky můžete použít nejen jako dekoraci v bytě či domě, ale také k ozdobení záhonů, cest v zahradě nebo dokonce jako úchvatný prvek na hrobech.

  3. Estetický dojem na první pohled: Kombinace různých velikostí valounků vytváří působivé vizuální efekty, které okouzlí každého pozorovatele.

  4. Trvanlivost a odolnost: Naše valounky odolají mrazu i nepříznivým povětrnostním podmínkám, a tak budou dlouhodobě krášlit váš prostor.

  5. Snadná údržba: S použitím geotextilie minimalizujete růst plevelů a udržíte svůj prostor v optimálním stavu bez námahy.

Nechte vaši zahradu zazářit s našimi bílými mramorovými valounky a vytvořte si prostor plný elegance a harmonie!

Jak vám okrasné bílé valounky doručíme? 

Jednoduše si okrasné kamenivo objednejte z pohodlí obýváku a my vám jej dovezeme zabalený ve speciálním velkoobjemovém vaku (Big Bag) až na vaši zahradu po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 1000 Kg (Big Bag) 

Plošná vydatnost: jedno balení o váze 1000 kg by mělo vystačit na cca 13 - 18 m2 plochy při výšce posypu 4 – 5 cm

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné kameny
Hmotnost: 1000 kg
Balení: Big Bag
Frakce: 32 - 63 mm
Materiál: přírodní kámen, praný, nedrcený
Paleta: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: