Uhelné brikety REKORD 4, volné, 500 kg Big Bag

Kód: 920
Expres doprava zdarma ŽHAVÉ LETNÍ CENY
Neohodnoceno
Značka: Rekord
ZDARMAZDARMA 7 990 Kč –15 %
RVF hnedouhelne brikety rekord 4 volne
7 990 Kč –15 % 6 790 Kč / palety, 500 kg 5 611,57 Kč bez DPH 13,58 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní uhelné brikety z vysušeného hnědého uhlí v ekonomickém balení pro pohodové topení v krbu, kamnech či kotli s vysokou výhřevností a dlouhou dobou žhnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhelné brikety REKORD 4, Big Bag 500 kg (Expresní doprava zdarma)


Hnědouhelné brikety REKORD vám nabízí prvotřídní poměr ceny a výkonu. Lisují se z upraveného, vysušeného hnědého uhlí a nepřidává se do nich žádné pojivo. Přiložit s nimi můžete do krbových nebo kachlových kamen i do klasických kamen na uhlí. Brikety mají nízký obsah vody, vydrží velmi dlouho hořet krásným plamenem (6x déle než dřevo) a na konci hoření tvoří stabilní uhlíky. Díky těmto vlastnostem udržíte místnosti, které vytápíte, příjemně teplé přes celou noc. 

Jak nejlépe zatopit uhelnými briketami REKORD? 

Brikety potřebují určitý čas, aby se zapálily a rozvinuly žhavé uhlíky. Doporučujeme proto vždy k hnědouhelným briketám kupovat i podpalovač, palivové dřevo nebo brikety z tvrdého dřeva.

  1. Základní oheň. Na rošt kamen nebo krbu položte podpalovač z dřevité vlny nebo podpalovací kostky a navrch jeden nebo dva kusy palivového dřeva, či briket z tvrdého dřeva. Přívod spalovacího vzduchu nastavte na maximum a přivádějte jej zespoda roštem. Zapalte materiál a vytvořte základní oheň.
  2. Položte hnědouhelné brikety na vytvořené žhavé lože. Nechte přívod vzduchu zcela otevřený dokud dřevěné uhlí nezačne žhnout. To obvykle trvá přibližně 10 až 15 minut. Poté snižte přívod vzduchu a zajistěte, aby tah šel kolem briket zespodu přes spalovací rošt.
  3. Likvidace. Po vyhoření briket vyjměte vychladlý popel z topeniště. Popel se likviduje s domovním odpadem.

Uhelné brikety Vám zdarma a expresně doručíme. Jak? 

Jednoduše si brikety objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pomocí služby České pošty pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě Vám expresně dodáme pomocí auta s hydraulickým čelem. Řidič je povinně vybaven ručním paletovacím vozíkem, kterým Vám paletu složí na rovnou, zpevněnou plochu, nejčastěji na chodník, či silnici. S paletou nelze ručně manipulovat na nezpevněném povrchu, ve svahu nebo na dlažbě. Pokud Vám jde především o rychlost dodání, je tato volba pro Vás ideální.  

Balení: velkoobjemový vak (Big Bag) na paletě  

Paleta: 500 kg 

Doprava: Expresní doprava s ručním paletovacím vozíkem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 500 kg
Balení: Big Bag
Délka brikety: cca 105 mm
Obsah popela: 4,5 %
Obsah síry: 0,6 %
Obsah vody: 18 %
Specifikace paliva: Uhelné brikety
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 19,5 MJ/kg
Výška brikety: cca 59 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: