Uhelné brikety REKORD 7, paleta 750 kg, papírové balení

Kód: 846
Doprava zdarma JARNÍ AKCE 👍
19 hodnocení
Značka: Rekord
ZDARMAZDARMA 9 990 Kč –5 %
RVF jarni akce uhelne brikety REKORD balene
9 990 Kč –5 % 9 490 Kč / paleta, 750 kg 7 842,98 Kč bez DPH 12,65 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní uhelné brikety z vysušeného hnědého uhlí můžete klidně přiložit do vašeho krbu nebo kachlových kamen. Přesvědčí vás vysokou výhřevností a dlouhou dobou žhnutí.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhelné brikety REKORD 7, paleta 750 kg, papírové balení (krabice 10 kg), expresní doručení zdarma


Hnědouhelné brikety REKORD vám nabízí prvotřídní poměr ceny a výkonu. Lisují se z upraveného, vysušeného hnědého uhlí a nepřidává se do nich žádné pojivo. Přiložit s nimi můžete do krbových nebo kachlových kamen i do klasických kamen na uhlí. Brikety mají nízký obsah vody, vydrží velmi dlouho hořet krásným plamenem (6x déle než dřevo) a na konci hoření tvoří stabilní uhlíky. Díky těmto vlastnostem udržíte místnosti, které vytápíte, příjemně teplé přes celou noc. 

Jak nejlépe zatopit uhelnými briketami REKORD? 

Brikety potřebují určitý čas, aby se zapálily a rozvinuly žhavé uhlíky. Doporučujeme proto vždy k hnědouhelným briketám kupovat i podpalovač, palivové dřevo nebo brikety z tvrdého dřeva.

  1. Základní oheň. Na rošt kamen nebo krbu položte podpalovač z dřevité vlny nebo podpalovací kostky a navrch jeden nebo dva kusy palivového dřeva, či briket z tvrdého dřeva. Přívod spalovacího vzduchu nastavte na maximum a přivádějte jej zespoda roštem. Zapalte materiál a vytvořte základní oheň.
  2. Položte hnědouhelné brikety na vytvořené žhavé lože. Nechte přívod vzduchu zcela otevřený dokud dřevěné uhlí nezačne žhnout. To obvykle trvá přibližně 10 až 15 minut. Poté snižte přívod vzduchu a zajistěte, aby tah šel kolem briket zespodu přes spalovací rošt.
  3. Likvidace. Po vyhoření briket vyjměte vychladlý popel z topeniště. Popel se likviduje s domovním odpadem.

Jak vám uhelné brikety doručíme? 

Jednoduše si briketky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pomocí služby České pošty pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě Vám expresně dodáme pomocí auta s hydraulickým čelem. Řidič je povinně vybaven ručním paletovacím vozíkem, kterým Vám paletu složí na rovnou, zpevněnou plochu, nejčastěji na chodník, či silnici. S paletou nelze ručně manipulovat na nezpevněném povrchu, ve svahu nebo na dlažbě. Pokud Vám jde především o rychlost dodání, je tato volba pro Vás ideální.  

Balení: 10 kg balíček 

Paleta: 750 kg 

Doprava: Expresní doprava s ručním paletovacím vozíkem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 750 kg
Balení: 10 kg papírová krabice
Délka brikety: cca 182 mm
Obsah popela: 4,5 %
Obsah síry: 0,7 %
Obsah vody: 19 %
Specifikace paliva: Uhelné brikety
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 19 MJ/kg
Výška brikety: cca 59 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: