Uhelné brikety REKORD 7, paleta 900 kg, papírové balení

Kód: 604
JARNÍ AKCE 👍
39 hodnocení
Značka: Rekord
10 590 Kč –6 %
RVF jarni akce uhelne brikety REKORD balene
10 590 Kč –6 % 9 890 Kč / paleta, 900 kg 8 173,55 Kč bez DPH 10,99 Kč / 1 kg
Skladem

Kvalitní uhelné brikety z vysušeného hnědého uhlí můžete klidně přiložit do vašeho krbu nebo kachlových kamen. Přesvědčí vás vysokou výhřevností a dlouhou dobou žhnutí.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhelné brikety REKORD 7, paleta 900 kg, papírové balení (krabice 10 kg) 


Hnědouhelné brikety REKORD vám nabízí prvotřídní poměr ceny a výkonu. Lisují se z upraveného, vysušeného hnědého uhlí a nepřidává se do nich žádné pojivo. Přiložit s nimi můžete do krbových nebo kachlových kamen i do klasických kamen na uhlí. Brikety mají nízký obsah vody, vydrží velmi dlouho hořet krásným plamenem (6x déle než dřevo) a na konci hoření tvoří stabilní uhlíky. Díky těmto vlastnostem udržíte místnosti, které vytápíte, příjemně teplé přes celou noc. 

Jak nejlépe zatopit uhelnými briketami REKORD? 

Brikety potřebují určitý čas, aby se zapálily a rozvinuly žhavé uhlíky. Doporučujeme proto vždy k hnědouhelným briketám kupovat i podpalovač, palivové dřevo nebo brikety z tvrdého dřeva.

  1. Základní oheň. Na rošt kamen nebo krbu položte podpalovač z dřevité vlny nebo podpalovací kostky a navrch jeden nebo dva kusy palivového dřeva, či briket z tvrdého dřeva. Přívod spalovacího vzduchu nastavte na maximum a přivádějte jej zespoda roštem. Zapalte materiál a vytvořte základní oheň.
  2. Položte hnědouhelné brikety na vytvořené žhavé lože. Nechte přívod vzduchu zcela otevřený dokud dřevěné uhlí nezačne žhnout. To obvykle trvá přibližně 10 až 15 minut. Poté snižte přívod vzduchu a zajistěte, aby tah šel kolem briket zespodu přes spalovací rošt.
  3. Likvidace. Po vyhoření briket vyjměte vychladlý popel z topeniště. Popel se likviduje s domovním odpadem.

Jak vám uhelné brikety doručíme? 

Jednoduše si briketky objednejte z pohodlí obýváku a my vám je dovezeme pečlivě naskládané na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě dodáváme kamionovou dopravou vybavenou speciálními manipulátory. Tyhle šikovné "ještěrky" ovládané zkušenými řidiči zvládnou i lehký terén, projedou bránou či zahradou a vaši zásilku složí, kam budete potřebovat. Hravě manipulují s těžkým zbožím, proto to nejsou žádní drobečci. K průjezdu potřebují minimálně prostor 2,5 m x 2,5 m. V podstatě se dostanou tam, kam osobní auto.

Balení: 10 kg balíček 

Paleta: 900 kg 

Doprava: Nákladní doprava s manipulátorem

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uhelné brikety
Hmotnost: 900 kg
Balení: 10 kg papírová krabice
Délka brikety: cca 182 mm
Obsah popela: 4,5 %
Obsah síry: 0,7 %
Obsah vody: 19 %
Specifikace paliva: Uhelné brikety
Vhodné pro: Klasické kotle, krby a kamna
Výhřevnost: 19 MJ/kg
Výška brikety: cca 59 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: